Factor Bilgisayar; iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus cihazlarınız için orijinal parça ve servis kalitesiyle uzmanlaşmış hizmet sağlamaktadır. Ekran kırılması, yazılım sorunları, kasa değişimi, pil değişimi gibi sorunlarda servisimizden yardım alabilirsiniz. iPhone Servis hizmetimiz tüm yazılım ve donanımsal sorunları kapsamaktadır. Bahçeşehir bölgesi başta olmak üzere, Avcılar, Beylikdüzü, Esenkent, Esenyurt, Boğazköy, Ispartakule, Avrupa Konutları ve çevresindeki bölgelere çok kısa sürede hizmet vermekteyiz.

iPhone cihazınız yüksek teknolojili ve pahalı bir üründür, bu yüzden onarımlar tecrübeli ve uzman ellere teslim edilmelidir.

Kullanılan yedek parçalar ve Ekipmanlar muhakkak kaliteli olmalıdır. Bu sebeplerden lütfen cihazınız için servis seçerken dikkatli olunuz.

iPhone Yazılım Sorunları:

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus cihazlarında oluşabilecek yazlım sorunlarında; Yazılım donması, açılmama sorunları, yazılım sebepli şarj sorunları, güncel yazılım yüklenmesi, extra paket vb . çözüm sağlanmaktadır.

iPhone Ekran Değişimi:

iPhone dokunmatik camınız ya da LCD ekranınız kullanım esnasına, çantanızda veya özel kılıfında taşınırken çeşitli fiziksel çevre faktörleri sebebi ile kırılma ya da dokunmak hassasiyet kayıpları oluşabilir. Başınıza gelebilecek bu gibi problemlerde servisimiz alanında uzman personelimiz ile iPhone LCD ekran orijinal parça kullanarak değişimini sağlayabiliriz

Özellikle iPhone onarımı, üretiminde kullanılan montaj tekniğinden dolayı profesyonel araçlar ve uzmanlık gerektirir. Lütfen iPhone cihazlarınızı onartmak üzere servis seçerken dikkatli olunuz.

Çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 5-5S-5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus ekranı genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür. iPhone 5-5S-5C LCD ekran değişimi, iPhone 5-5S-5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus Ön cam Değişimi ve iPhone 5-5S-5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 5-5S-5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus nin ön panelinde oluşan herhangi bir problemin çözümü LCD, Ön cam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 5-5S-5C dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone 5-5S-5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus ler için de aynı durum geçerlidir.