iPad Air
Performans ve tasarımın sınırlarını zorlayan bir Macbook sahibi misiniz? Macbookunuzla ilgili her türlü yazılımsal, donanımsal desteği sağlamaktayız.

Aşağıdaki tüm hizmetler tarafımızdan, her zaman ve sadece orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.
ipad_air

ipadair_wi-fi_batarya

iPad Air Batarya Değişimi

Bluetooth çalışmaması, Çevredeki cihazları görmemesi, Wireless kapsama alanının düşük olması, kartın hiç algılamaması gibi durumlarda Airport kart değişimi yapılmaktadır.

ipadair_wi-fi_anten

iPad Air Wi- Fi Anten ve Kart Değişimi

Şarj soketi genelde kullanıma bağlı hatalardan dolayı hasar görmektedir. Güç adaptörünüzü takıp çıkartma esnasında uyguladığınız hatalardan dolayı çok sık görülmemekle birlikte hasar görebilmektedirler değişim yada onarım uygulanabilinir.

ipadair_onkamera

iPad Air Ön Kamera Değişimi

Bulunduğu ortama bağlı olarak 6 ay ile 1 yıl arasında Macbook fanının bakım yapılması gerekiyor, aksi takdirde fan ve soğutucu modülünün komple değiştirilmesi gerekmektedir. Fan ve soğutucu bakımında fan bloğunun temizliği, fan motor temizliği, yağlanmasını, soğutucu blok üzerindeki soğutucu padlerin değiştirilmesini içerir.

.

ipadair_oncam_dokunmatik

ipad Air Ön Cam Dokunmatik ( Lens) Değişimi

Kırılan yada çatlayan clutch cover (koruyucu) değişimi servisimizde mümkündür.   

ipadair_mikrofon

iPad Air Mikrofon Değişimi

Tüm şarj edilebilir pillerde olduğu gibi Macbook pilleri de belirli bir süre dahilinde hücrelerde ölme meydana gelir bu tür durumlarda pil değişimi gereklidir.

ipadair_lcdiPad Air Lcd Ekran Değişimi

Yeni yazılım ve ek uygulamalar yüklerken gelişmiş hızlarda daha fazla alana ihtiyacınız olabilir , bu tür durumlarda mevcut hard diskinize zarar vermeden yerinden oynatmadan ek bir hard disk daha bağlayarak işlerinize devam etmeniz sağlanabilir.

ipadair_kulaklık_jack

iPad Air Kulaklık Soket Değişimi

Sık sık karşılaştığımız hard disk okumama, hard disk görmeme veya cihazın ağır çalışması gibi problemlerde hard disk kablosunun hasarından meydana geldiğidir. Kablonun değişimi ile bu sorunlar ortadan kalkmaktadır.

ipadair_kasa

iPad Air Kasa Değişimi

Doğru performans için cihazınızın kesinlikle iyi serinletilmesi şart bu işlemi Macbook’unuzda yapan soğutucu bakır boruya da haliyle iyi davranmanız sürekli onunla ilgilenmeniz gerekmektedir. Bulunduğu ortama bağlı olarak 6 yada 1 yıl arası soğutucu borularınızın bakımını servisimizde aksatmadan yaptırınız.

.

ipadair_hoparlor

iPad Air Hoparlör Değişimi

Günümüz teknolojisinde lcd üreticileri, ince tasarımlar yaratmak için oldukça ince ekranlar üretmektedir. Hal böyle olunca kırılması yada zarar görmesi sıklıkla karşılaşılmaktadır. Kırılan, çatlayan, çizilen, pixel hatası olan, görüntüde solgunluk yada renklerde bozulma gibi durumlarda lcd ekran değişimi gerekmektedir.

ipadair_buton

iPad Air Ses ve Güç Düğmesi Değişimi

Macbooklar da  sağ ve sol olmak üzere 2 tane konumlandırılmış toplam 2 adet hoparlör bulunmaktadır. Ses de bozukluk, cızırtılı ses gelmesi, kesik kesik ses gelmesi gibi durumlarda hoparlörlerin değişimi gerekmektedir.

ipadair_arka_kamera

iPad Air Arka Kamera Değişimi

Anakart üzerinde bulunan komponentlerin yaklaşık % 90′ ı değişimle birlikte anakartın tekrar eski halinde çalışması sağlanmaktadır. Macbook anakartlarının yüksek fiyat olmasından dolayı onarım yoluna gidilmektedir. Yanı sıra anakart üzerinde bulunan ekran kartı Chip ve işlemci değişimleri profesyonelce yapılmaktadır.

ipadair_anakart

iPad Air Anakart Onarımı / Değişimi

Macbook pro, air, Macbook gibi tüm modellerin alt kasaları firmamız tarafından itina ile hasar görmüş, darbe almış, ezilmiş tüm alt kasalarınız değiştirilmektedir.