iPad 2-3-4
Performans ve tasarımın sınırlarını zorlayan bir Macbook sahibi misiniz? Macbookunuzla ilgili her türlü yazılımsal, donanımsal desteği sağlamaktayız.

Aşağıdaki tüm hizmetler tarafımızdan, her zaman ve sadece orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.
macbook_lockup_medium

ipad234Wi-Fi_Anten

iPad 2-3-4 Wi-Fi Anten Değişimi

Bluetooth çalışmaması, Çevredeki cihazları görmemesi, Wireless kapsama alanının düşük olması, kartın hiç algılamaması gibi durumlarda Airport kart değişimi yapılmaktadır.

ipad234simkartsoket

iPad 2-3-4 sim kart soketi Değişimi / Onarımı

Şarj soketi genelde kullanıma bağlı hatalardan dolayı hasar görmektedir. Güç adaptörünüzü takıp çıkartma esnasında uyguladığınız hatalardan dolayı çok sık görülmemekle birlikte hasar görebilmektedirler değişim yada onarım uygulanabilinir.

ipad234sarjsoket

iPad 2-3-4 Şarj Soketi Değişimi

Bulunduğu ortama bağlı olarak 6 ay ile 1 yıl arasında Macbook fanının bakım yapılması gerekiyor, aksi takdirde fan ve soğutucu modülünün komple değiştirilmesi gerekmektedir. Fan ve soğutucu bakımında fan bloğunun temizliği, fan motor temizliği, yağlanmasını, soğutucu blok üzerindeki soğutucu padlerin değiştirilmesini içerir.

.

ipad234önkamera

iPad 2-3-4 Ön Kamera Değişimi

Kırılan yada çatlayan clutch cover (koruyucu) değişimi servisimizde mümkündür.   

ipad234öncamdokunmatik

iPad 2-3-4 Ön Cam Dokunmatik Lens Değişimi

Tüm şarj edilebilir pillerde olduğu gibi Macbook pilleri de belirli bir süre dahilinde hücrelerde ölme meydana gelir bu tür durumlarda pil değişimi gereklidir.

ipad234Lcddatacable

iPad 2-3-4 Lcd Data Kablosu Değişimi

Yeni yazılım ve ek uygulamalar yüklerken gelişmiş hızlarda daha fazla alana ihtiyacınız olabilir , bu tür durumlarda mevcut hard diskinize zarar vermeden yerinden oynatmadan ek bir hard disk daha bağlayarak işlerinize devam etmeniz sağlanabilir.

ipad234lcd

iPad 2-3-4 Lcd Ekran Değişimi

Sık sık karşılaştığımız hard disk okumama, hard disk görmeme veya cihazın ağır çalışması gibi problemlerde hard disk kablosunun hasarından meydana geldiğidir. Kablonun değişimi ile bu sorunlar ortadan kalkmaktadır.

ipad234homebuton

iPad 2-3-4 Home Buton Onarımı / Değişimi

Doğru performans için cihazınızın kesinlikle iyi serinletilmesi şart bu işlemi Macbook’unuzda yapan soğutucu bakır boruya da haliyle iyi davranmanız sürekli onunla ilgilenmeniz gerekmektedir. Bulunduğu ortama bağlı olarak 6 yada 1 yıl arası soğutucu borularınızın bakımını servisimizde aksatmadan yaptırınız.

.

ipad234gpsanten

iPad 2-3-4 Gps Anten Onarımı / Değişimi

Günümüz teknolojisinde lcd üreticileri, ince tasarımlar yaratmak için oldukça ince ekranlar üretmektedir. Hal böyle olunca kırılması yada zarar görmesi sıklıkla karşılaşılmaktadır. Kırılan, çatlayan, çizilen, pixel hatası olan, görüntüde solgunluk yada renklerde bozulma gibi durumlarda lcd ekran değişimi gerekmektedir.

ipad234Batarya

iPad 2-3-4 Batarya Değişimi

Macbooklar da  sağ ve sol olmak üzere 2 tane konumlandırılmış toplam 2 adet hoparlör bulunmaktadır. Ses de bozukluk, cızırtılı ses gelmesi, kesik kesik ses gelmesi gibi durumlarda hoparlörlerin değişimi gerekmektedir.

ipad234anakart

iPad 2-3-4 Anakart Onarımı Değişimi

Anakart üzerinde bulunan komponentlerin yaklaşık % 90′ ı değişimle birlikte anakartın tekrar eski halinde çalışması sağlanmaktadır. Macbook anakartlarının yüksek fiyat olmasından dolayı onarım yoluna gidilmektedir. Yanı sıra anakart üzerinde bulunan ekran kartı Chip ve işlemci değişimleri profesyonelce yapılmaktadır.

ipad234_kasa

iPad 2-3-4 Kasa Onarımı / Düzeltmesi / Değişimi

Macbook pro, air, Macbook gibi tüm modellerin alt kasaları firmamız tarafından itina ile hasar görmüş, darbe almış, ezilmiş tüm alt kasalarınız değiştirilmektedir.

ipad34sarjsoket

iPad 2-3-4 Şarj Soketi Onarımı / Değişimi

Anakart üzerinde bulunan dahili macbook mikrofonu ses kayıt ve sesli görüşmelerde, seste bozukluk, ses gitmemesi gibi durumlarda değiştirilmesi sorunun ortadan kalkmasına büyük ölçüde sebep olabilir.

ipad2mikrofon

iPad 2-3-4 Mikrofon Onarımı / Değişimi

Dvd yada Cd okumaması, Dvd yada Cd yazılamaması durumlarında servisimizde Dvd Rom sürücünüzü değiştirebilirsiniz.

ipad_234_sim_kart_soket

iPad 2-3-4 Sim Kart Soket Onarımı / Değişimi

Macbook’unuza Ram (Bellek) değişimi yada yükseltmesi yapmanız gereken durumlarda servisimizden tam destek alabilirsiniz.

ipad_234_ses_güç_dügmeleri

iPad 2-3-4 Ses ve Güç Düğmesi Değişimi

Fiziksel darbe veya kullanım kaynaklı olarak MacBook’unuzun ekran menteşeleri zaman içerisinde yıpranabilir. Bu menteşelerin tamiri genellikle mümkün olmakla beraber, istisnai hallerde değişim işlemi yapılmaktadır.

ipad_234_kulaklık_jack

iPad 2-3-4 Kulaklık SoketDeğişimi

Dokunmatikte hassasiyet bozukluğu, tıklamada hassasiyet bozukluğu yada hiç çalışmaması gibi durumlarda track pad değişimi gereklidir.

ipad_234_hoparlor

iPad 2-3-4 Hoparlör Değişimi

Herhangi bir bölgesinden darbe görmüş kasalar onarım yoluna gidilerek çoğu zaman düzeltilebilmektedir. Fakat kasanın alüminyum yapısından dolayı bazı bölgelerde düzeltme olamayabiliyor. Bu tür durumlarda direk kasa değişimi gerekmektedir.

ipad_234_bezel_cerceve

iPad 2-3-4 Bezel (Çerçeve) Değişimi

Macbookta sık karşılaştığımız bir diğer sorun ise klavye dir, genelde sıvı teması sonucu arızaya geçen klavyeler değişimi yapılarak macbook’unuzun eski haline kavuşması sağlanabilir.

ipad_234_arka_kamera

iPad 2-3-4 Arka Kamera Değişimi

Yapılan tespitler sonucu genellikle yoğun ısıya maruz kalan Macbook Ssd diskler arızaya geçmektedir. Bu durumda yapılacak tek şey Ssd disk’in değişimidir.