iPad
Performans ve tasarımın sınırlarını zorlayan bir iPad sahibi misiniz? iPadinizle ilgili her türlü yazılımsal, donanımsal desteği sağlamaktayız.

Aşağıdaki tüm hizmetler tarafımızdan, her zaman ve sadece orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.
iPad-1

ipad_simkart_soket

iPad 1 Sim Kart Soket Değişimi / Onarımı

Bluetooth çalışmaması, Çevredeki cihazları görmemesi, Wireless kapsama alanının düşük olması, kartın hiç algılamaması gibi durumlarda Airport kart değişimi yapılmaktadır.

ipad_sarj_soket

iPad 1 Şarj soketi Değişimi / Onarımı

Şarj soketi genelde kullanıma bağlı hatalardan dolayı hasar görmektedir. Güç adaptörünüzü takıp çıkartma esnasında uyguladığınız hatalardan dolayı çok sık görülmemekle birlikte hasar görebilmektedirler değişim yada onarım uygulanabilinir.

ipad_lcd

iPad 1 Lcd Ekran Değişimi

Bulunduğu ortama bağlı olarak 6 ay ile 1 yıl arasında Macbook fanının bakım yapılması gerekiyor, aksi takdirde fan ve soğutucu modülünün komple değiştirilmesi gerekmektedir. Fan ve soğutucu bakımında fan bloğunun temizliği, fan motor temizliği, yağlanmasını, soğutucu blok üzerindeki soğutucu padlerin değiştirilmesini içerir.

.

ipad_kulaklık_giris

iPad 1 Kulaklık Soket Değişimi/ Onarımı

Kırılan yada çatlayan clutch cover (koruyucu) değişimi servisimizde mümkündür.   

ipad_hoparlor

iPad 1 Hoparlör Değişimi / Onarımı

Tüm şarj edilebilir pillerde olduğu gibi Macbook pilleri de belirli bir süre dahilinde hücrelerde ölme meydana gelir bu tür durumlarda pil değişimi gereklidir.

ipad_home_buton

iPad 1 Home Buton Değişimi/ Onarımı

Yeni yazılım ve ek uygulamalar yüklerken gelişmiş hızlarda daha fazla alana ihtiyacınız olabilir , bu tür durumlarda mevcut hard diskinize zarar vermeden yerinden oynatmadan ek bir hard disk daha bağlayarak işlerinize devam etmeniz sağlanabilir.

iPad_batarya

iPad 1 Batarya Değişimi / Onarımı

Sık sık karşılaştığımız hard disk okumama, hard disk görmeme veya cihazın ağır çalışması gibi problemlerde hard disk kablosunun hasarından meydana geldiğidir. Kablonun değişimi ile bu sorunlar ortadan kalkmaktadır.

ipad_anakart

iPad 1 Anakart Onarımı / Değişimi

Doğru performans için cihazınızın kesinlikle iyi serinletilmesi şart bu işlemi Macbook’unuzda yapan soğutucu bakır boruya da haliyle iyi davranmanız sürekli onunla ilgilenmeniz gerekmektedir. Bulunduğu ortama bağlı olarak 6 yada 1 yıl arası soğutucu borularınızın bakımını servisimizde aksatmadan yaptırınız.

.